Titles you rated
 The Night OwlRated ★ 3.5 The Night OwlRated ★ 3.5
 OppenheimerRated ★ 4.0 OppenheimerRated ★ 4.0
 The RoundupRated ★ 3.5 The RoundupRated ★ 3.5
 Mission: ImpossibleRated ★ 3.5 Mission: ImpossibleRated ★ 3.5
 Hitman: Agent JunRated ★ 3.0 Hitman: Agent JunRated ★ 3.0
 Concrete UtopiaRated ★ 3.5 Concrete UtopiaRated ★ 3.5
 AtlasRated ★ 4.0 AtlasRated ★ 4.0
 The First Slam DunkRated ★ 4.5 The First Slam DunkRated ★ 4.5
 AshfallRated ★ 3.0 AshfallRated ★ 3.0
 SicarioRated ★ 4.5 SicarioRated ★ 4.5
 John WickRated ★ 4.0 John WickRated ★ 4.0
 Baby DriverRated ★ 3.0 Baby DriverRated ★ 3.0
 TunnelRated ★ 2.5 TunnelRated ★ 2.5
 Frozen IIRated ★ 3.5 Frozen IIRated ★ 3.5
 Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0 Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
 SoulRated ★ 4.0 SoulRated ★ 4.0
 Believer: extended cutRated ★ 3.5 Believer: extended cutRated ★ 3.5
 Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5 Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5
 AladdinRated ★ 4.0 AladdinRated ★ 4.0
 Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0 Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0