Titles you rated
Where'd You Go, BernadetteRated ★ 5.0
The Big ShortRated ★ 3.5
Hotel MumbaiRated ★ 2.5
Bird BoxRated ★ 2.0
Decision to LeaveRated ★ 4.0
MicrohabitatRated ★ 5.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 1.5
Black WidowRated ★ 4.0
Escape from MogadishuRated ★ 3.5
Instant FamilyRated ★ 4.5
The PostRated ★ 4.5
Rough NightRated ★ 2.0
KingmakerRated ★ 5.0
EquilibriumRated ★ 4.5
Knives OutRated ★ 4.0
Sing StreetRated ★ 5.0
After the StormRated ★ 3.0
Crazy RomanceRated ★ 3.0
Us and ThemRated ★ 3.5
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0