Titles you rated
The TruckRated ★ 1.5
A Bold FamilyRated ★ 2.0
Greatest ExpectationsRated ★ 3.0
Child's Play 3Rated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.0
Venus TalkRated ★ 3.5
Old Miss DiaryRated ★ 2.0
Saw VRated ★ 5.0
Almost LoveRated ★ 2.5
Love in MagicRated ★ 2.5
The Texas Chainsaw Massacre: The BeginningRated ★ 3.0
The CatRated ★ 2.0
The Three MusketeersRated ★ 3.5
Hide and SeekRated ★ 3.0
Insidious: Chapter 2Rated ★ 4.0
The Perfect CoupleRated ★ 3.0
Cyborg SheRated ★ 2.0
Good Luck ChuckRated ★ 3.0
The Red ShoesRated ★ 3.0
The Little Mermaid II: Return to the SeaRated ★ 5.0