Titles you rated
BugoniaRated ★ 3.5
22 JulyRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
SinnersRated ★ 3.0
Love in the Big CityRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 3.5
tick, tick...Boom!Rated ★ 3.5
MementoRated ★ 3.5
The Fall 4K re-mastered versionRated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 4.0
The Sisters BrothersRated ★ 4.0
The RoadRated ★ 3.5
Frankenstein FatherRated ★ 5.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Late Night With the DevilRated ★ 3.0
How the Grinch Stole ChristmasRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 4.5
The First Slam DunkRated ★ 3.5
Tokyo GodfathersRated ★ 3.5