Movies
Ratings
86
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0
A Frozen FlowerRated ★ 3.5
Modern TimesRated ★ 5.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.5
The Dark Knight RisesRated ★ 4.5
Iron Man 3Rated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
SecretRated ★ 4.0
Prison Break: The Final BreakRated ★ 4.5
CubeRated ★ 4.5
Spirited AwayRated ★ 4.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 3.5
August RushRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 4.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
MarathonRated ★ 4.0