Series
Ratings
184- イタズラなKiss2~Love in OKINAWARated ★ 3.0
Come Back AliveRated ★ 3.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.5
Voice season1Rated ★ 4.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.5
Lucky RomanceRated ★ 2.5
The HeirsRated ★ 2.5
Be PositiveRated ★ 4.0
The Village: Achiara's SecretRated ★ 3.5
RememberRated ★ 2.0
Vampire IdolRated ★ 1.5
Bad GuyRated ★ 4.0
Tomorrow with YouRated ★ 3.0
Love in the MoonlightRated ★ 1.5
DoctorsRated ★ 2.0
Page TurnerRated ★ 4.0
Uncontrollably FondRated ★ 1.5- InuYashaRated ★ 4.5
- InuYashaRated ★ 5.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 2.0