Titles you rated
The PiratesRated ★ 3.0
LimitlessRated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 4.0
Perfect GameRated ★ 4.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
Alice in WonderlandRated ★ 3.5
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
Pan's LabyrinthRated ★ 2.0
ApocalyptoRated ★ 3.0
A Perfect GetawayRated ★ 4.0
Star TrekRated ★ 4.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 3.5
Back to the Future Part IIRated ★ 3.0
Cinema ParadisoRated ★ 4.0
Shallow HalRated ★ 3.5
The IslandRated ★ 4.0
The City of ViolenceRated ★ 3.0
JumperRated ★ 4.0
The ChorusRated ★ 4.0