Titles you rated
It Was Just an AccidentRated ★ 4.5
Rurouni Kenshin Part II: Kyoto InfernoRated ★ 3.0
Independence DayRated ★ 3.0
Jackie BrownRated ★ 4.0
Drawing CloserRated ★ 2.5
When Harry Met Sally...Rated ★ 3.5
FargoRated ★ 3.5
Mary Queen of ScotsRated ★ 3.0
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 4.0
FrankensteinRated ★ 4.0
The LoverRated ★ 3.0
The Power of the DogRated ★ 3.5
MunichRated ★ 4.0
KingmakerRated ★ 3.0
The QueenRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Rurouni Kenshin Part I: OriginsRated ★ 3.5
Munich: The Edge of WarRated ★ 3.0