Series
Ratings
108- DoubtRated ★ 4.5
Parasyte: The GreyRated ★ 3.5
Poker FaceRated ★ 4.5
Russian DollRated ★ 4.0
Russian DollRated ★ 4.5
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 5.0
Graceful FamilyRated ★ 3.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5
HannibalRated ★ 3.5
Behind Her EyesRated ★ 3.5
QueenmakerRated ★ 4.0
Mob Psycho 100Rated ★ 4.5
In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 4.5
13 Reasons Why Season 3Rated ★ 3.0
13 Reasons Why Season 2Rated ★ 3.5
RevenantRated ★ 4.5
D.P. Season 2Rated ★ 5.0
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 5.0
Juvenile JusticeRated ★ 4.0