Titles you rated
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 3.5
The MoonRated ★ 2.5
His Three DaughtersRated ★ 3.0
The Rocky Horror Picture ShowRated ★ 2.0
The SubstanceRated ★ 4.0
One Fine Spring DayRated ★ 3.5
The Big ShortRated ★ 2.5
Stop Making SenseRated ★ 2.0
A Star Is BornRated ★ 3.5
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 2.5
Marriage StoryRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
TwilightRated ★ 3.0- 극장판 검정고무신 : 즐거운 나의 집Rated ★ 2.5
SleepRated ★ 2.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.5
Hi.5Rated ★ 3.5
Cardcaptor Sakura: The Sealed CardRated ★ 3.0
Case Closed: The Million-Dollar PentagramRated ★ 2.5
Detective Conan: Countdown to HeavenRated ★ 3.5