Movies
Ratings
50
SunnyRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.5
Dawn of the DeadRated ★ 3.5
300: Rise of an EmpireRated ★ 3.5
The Little MermaidRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 3.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 4.0
The DescentRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.5
TangledRated ★ 3.0
Toy Story 2Rated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.0
Jurassic ParkRated ★ 2.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 3.0