Movies
Ratings
314
VenomRated ★ 5.0
Jurassic WorldRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
SpyRated ★ 4.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
ChefRated ★ 4.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 3.5
Vanilla SkyRated ★ 3.5
FilthRated ★ 3.5
Exodus: Gods and KingsRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.5
War of the ArrowsRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 4.0
OshinRated ★ 4.0
DivergentRated ★ 3.5
The Legend Is Born: Ip ManRated ★ 3.5