Titles you rated
Cowboy Bebop: The MovieRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 3.5
King and the ClownRated ★ 3.5
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 3.0- Take OffRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 3.0
200 Pounds BeautyRated ★ 3.5- WishRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
King KongRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 3.0
My Name Is KhanRated ★ 4.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 3.5
Spirited AwayRated ★ 4.0
Vanilla SkyRated ★ 3.5
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
Love LetterRated ★ 4.0
Fantastic FourRated ★ 3.0
Monsters, Inc.Rated ★ 3.5