Movies
Ratings
15
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
GravityRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
The MatrixRated ★ 5.0
WALL-ERated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
OblivionRated ★ 4.0