Titles you rated
- Galaxy Express 999Rated ★ 4.0
The SimpsonsRated ★ 4.0
Wedding PeachRated ★ 4.5- Burn! Top StrikerRated ★ 4.0
Dodge DanpeiRated ★ 4.0
3000 Leagues in Search of MotherRated ★ 3.5- Mama Loves the Poyopoyo-SaurusRated ★ 4.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
My FamilyRated ★ 3.0- We Are PreCureRated ★ 2.0
Hunter X HunterRated ★ 4.0
BonobonoRated ★ 4.0- BonobonoRated ★ 4.5
Chuuka Ichiban!Rated ★ 4.0
Dr. SlumpRated ★ 4.0- Phantom Thief JeanneRated ★ 4.0
- Searching for the Full MoonRated ★ 4.5
Shaman KingRated ★ 4.0
Slam DunkRated ★ 4.0- 블리치Rated ★ 4.5