Titles you rated
AvatarRated ★ 5.0
Old PartnerRated ★ 5.0
August RushRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
Ben-HurRated ★ 5.0
R2B: Return to BaseRated ★ 3.0
Man on the EdgeRated ★ 3.5
Home AloneRated ★ 5.0
Star Wars: Episode VI - Return of the JediRated ★ 5.0
Roman HolidayRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 5.0
Chungking ExpressRated ★ 4.0
Mission: ImpossibleRated ★ 4.0
Kung Fu HustleRated ★ 3.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 5.0
The TowerRated ★ 3.5
Sister ActRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0