Series
Ratings
38
My MisterRated ★ 3.0
Abnormal SummitRated ★ 3.0- Men on a MissionRated ★ 3.0
Jealousy IncarnateRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
Voice season1Rated ★ 3.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.5- Merry MaryRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.5
Beethoven VirusRated ★ 3.5
A Love To KillRated ★ 3.5
My Fair LadyRated ★ 3.0
Stairway to HeavenRated ★ 3.5- Smile, YouRated ★ 4.0
SignRated ★ 3.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.5
A Gentleman's DignityRated ★ 3.0
The Queen of OfficeRated ★ 3.5