Titles you rated
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 5.0
Haikyu!! To the TopRated ★ 5.0
And Then There Were NoneRated ★ 4.5
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 4.0- 2 Days and 1 NightRated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 3.5
Adventure TimeRated ★ 4.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 2.0
The Fishermen and the CityRated ★ 3.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
Shinhwa BroadcastRated ★ 2.5
We Married as a Job!Rated ★ 5.0
Hozuki's CoolheadednessRated ★ 4.0
Kuroko's BasketballRated ★ 4.0
Kuroko's BasketballRated ★ 4.0
Kuroko's BasketballRated ★ 4.0
Pride and PrejudiceRated ★ 4.0
Big Windup!: Summer Tournament ChapterRated ★ 5.0
Big Windup!Rated ★ 5.0