Movies
Ratings
74- Les MisérablesRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 3.5
AvatarRated ★ 4.0
The A-TeamRated ★ 3.0
PunchRated ★ 3.0
Dancing QueenRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.0
The ThievesRated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 3.5
The Polar ExpressRated ★ 3.0
The TowerRated ★ 2.5
Total RecallRated ★ 4.0
The HelpRated ★ 4.5
50 First DatesRated ★ 4.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.5
Letters to JulietRated ★ 4.0
The HuntRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.0
Monsters UniversityRated ★ 3.5
The PurgeRated ★ 2.0