Titles you rated
The Old Guard 2Rated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 3.5
AlienoidRated ★ 3.5
WonkaRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 5.0
Aquaman and The Lost KingdomRated ★ 3.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.5
ElementalRated ★ 5.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 5.0
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0
EncantoRated ★ 4.0
The King's ManRated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
Miss & Mrs. CopsRated ★ 3.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
Kingdom: Ashin of the NorthRated ★ 3.5
SinkholeRated ★ 3.0