Titles you rated
The Apothecary DiariesRated ★ 3.5
The Witcher Season 3Rated ★ 4.5
The WitcherRated ★ 4.5
The WitcherRated ★ 4.5
The School Nurse FilesRated ★ 3.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 2.0
Descendants of the SunRated ★ 3.5
Fight For My WayRated ★ 3.0
Hellbound Season 1Rated ★ 1.5
Her Private LifeRated ★ 2.5
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 2.5
Squid Game Season 1Rated ★ 2.5
The Queen's GambitRated ★ 5.0
BridgertonRated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 2.0
DraculaRated ★ 3.5
Be MelodramaticRated ★ 4.5
Rookie Historian Goo Hae-RyungRated ★ 4.0
LuciferRated ★ 2.5