Titles you rated
Monsters UniversityRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 4.0
Summer Days With CooRated ★ 4.5- House With A Nice ViewRated ★ 4.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.5
Robin HoodRated ★ 4.0
Small Town RivalsRated ★ 4.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
ConfessionsRated ★ 4.5
Ice Age: Continental DriftRated ★ 4.5
Happy FeetRated ★ 4.0
Fermat's RoomRated ★ 3.0
BoltRated ★ 4.0
The CoreRated ★ 4.5
Fast & Furious 6Rated ★ 4.5
A Company ManRated ★ 4.5
The WolverineRated ★ 4.5
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 4.0
Heart is...Rated ★ 5.0
The Last SamuraiRated ★ 4.5