Titles you rated
Pretty Soldier Sailor MoonRated ★ 4.0
RivalRated ★ 3.5
What's Up FoxRated ★ 3.0- Banana Actually Season 2Rated ★ 4.0
- Banana Actually Season 1Rated ★ 4.0
Attic CatRated ★ 4.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 4.0
Mysterious Thief Saint TailRated ★ 4.0- The Clinic for Married Couples: Love and War Season 2Rated ★ 4.0
- The Clinic for Married Couples: Love and War Season 1Rated ★ 4.0
Red Riding Hood ChachaRated ★ 5.0
Golden TimeRated ★ 4.0
Baek Hee Has ReturnedRated ★ 4.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 3.0
The Good WifeRated ★ 4.0
God's QuizRated ★ 4.0- RNARated ★ 3.5
- Super RookieRated ★ 3.5
- Jin JinRated ★ 3.5
All InRated ★ 4.0