Titles you rated
FarinelliRated ★ 4.0
GloveRated ★ 4.5
Eagle EyeRated ★ 4.0
Red CliffRated ★ 4.0
Perfect GameRated ★ 5.0
Superman ReturnsRated ★ 4.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 5.0- The ScamRated ★ 5.0
The PiratesRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
(500) Days of SummerRated ★ 5.0
Public EnemyRated ★ 1.5- D-WarRated ★ 1.5
PainedRated ★ 3.5
WALL-ERated ★ 3.5
Edge of TomorrowRated ★ 3.0
The NeighborsRated ★ 4.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 1.5
Wolf ChildrenRated ★ 5.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 3.5