Titles you rated
FrankensteinRated ★ 1.5
GladiatorRated ★ 0.5
War DogsRated ★ 1.5
Out of TimeRated ★ 0.5
Quantum of SolaceRated ★ 0.5
KrampusRated ★ 0.5
Eden LakeRated ★ 0.5
Ghosts of Girlfriends PastRated ★ 0.5
The GunmanRated ★ 0.5
BullyRated ★ 1.5
Hyena RoadRated ★ 0.5
Cutthroat IslandRated ★ 0.5
Sausage PartyRated ★ 0.5
BillRated ★ 0.5
Central IntelligenceRated ★ 0.5
DragonHeartRated ★ 0.5
The MercyRated ★ 0.5
Boys from County HellRated ★ 0.5
GoldRated ★ 1.0
Dirty AngelsRated ★ 0.5