Titles you rated
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.0
AdolescenceRated ★ 2.0
The Number You Have DialedRated ★ 0.5
The Fiery Priest Season 2Rated ★ 0.5
Our HomeRated ★ 0.5
The Judge from HellRated ★ 0.5- Solitary Gourmet 2019 New Year's Eve special emergency directive Narita-Fukuoka-Busan Business Trip Edition!Rated ★ 0.5
Death to Snow WhiteRated ★ 1.0- DoubtRated ★ 2.0
- A ConfessionRated ★ 1.5
The Perfect CoupleRated ★ 1.5
ConnectionRated ★ 0.5
Chief Inspector 1958Rated ★ 0.5
Voice Season 2: Generation of DisgustRated ★ 0.5
Voice: City of AccomplicesRated ★ 0.5
Baby ReindeerRated ★ 2.5
EricRated ★ 1.5
The First Responders Season 2Rated ★ 0.5
The Killing VoteRated ★ 0.5
The TouristRated ★ 2.5