Movies
Ratings
649
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 2.5
NoahRated ★ 3.5
The Spy Gone NorthRated ★ 3.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.5
The SwindlersRated ★ 2.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
Into the StormRated ★ 3.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 4.5
One-LineRated ★ 3.5
Ted 2Rated ★ 0.5
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 3.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0
LimitlessRated ★ 3.0
Ocean's EightRated ★ 3.5
MoanaRated ★ 3.5
Mood of the DayRated ★ 3.0
Ready Player OneRated ★ 3.5
The Boy and the BeastRated ★ 5.0