Movies
Ratings
84
HelplessRated ★ 4.5
Black SwanRated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 3.5
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.0
Confession of MurderRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
The Terror LiveRated ★ 3.5
I Am LegendRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 3.5
Night at the MuseumRated ★ 3.5
TwilightRated ★ 4.5
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 3.0
SilencedRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0- Take OffRated ★ 2.0