Titles you rated
The VillainessRated ★ 3.5
TremorsRated ★ 3.5
OasisRated ★ 4.0
A Quiet PlaceRated ★ 4.5
The AviatorRated ★ 4.0
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 4.5
JokerRated ★ 5.0
Little Forest: Winter/SpringRated ★ 4.5
MotherRated ★ 4.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.0
Welcome to DongmakgolRated ★ 3.5
Finding NemoRated ★ 4.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.0
OkjaRated ★ 3.0
MoneyRated ★ 3.5
The Sheriff In TownRated ★ 3.0
The Magnificent SevenRated ★ 3.5
Bird BoxRated ★ 4.0
Steel RainRated ★ 2.0