Titles you rated
Kaiji: Ultimate SurvivorRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
House of CardsRated ★ 4.0
House of CardsRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
House of CardsRated ★ 5.0
Ballers Season 2Rated ★ 4.5
BallersRated ★ 4.5
Under the DomeRated ★ 3.0
Under the DomeRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Man of the Sun, Lee Je-maRated ★ 4.0