Titles you rated
- Juliet's ManRated ★ 3.5
Goodbye SoloRated ★ 2.5
Cinderella ManRated ★ 2.5- Into the SunlightRated ★ 4.0
Loving You a Thousand TimesRated ★ 2.5
Air CityRated ★ 3.0- You and IRated ★ 2.5
- Money's Warfare: Bonus RoundRated ★ 4.0
Happy TogetherRated ★ 4.0
General Hospital 2Rated ★ 3.0
Beautiful DaysRated ★ 2.5- Hello, God!Rated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5- Star in My HeartRated ★ 3.0
PunchRated ★ 2.5
HotelierRated ★ 3.0
Jeon Woo ChiRated ★ 2.5
LoversRated ★ 2.5
First Love of a Royal PrinceRated ★ 3.5
My Sweet CityRated ★ 5.0