Movies
Ratings
144
Toy Story 3Rated ★ 4.0
Jurassic Park IIIRated ★ 4.0
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 4.0
Blade IIRated ★ 4.0
Pitch BlackRated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
Music and LyricsRated ★ 4.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 4.0
LooperRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 5.0
Kick-AssRated ★ 3.0
UnderworldRated ★ 4.0
Neon Genesis Evangelion: Death & RebirthRated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 4.0
GremlinsRated ★ 3.0
[REC]Rated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
TriangleRated ★ 4.0
Red PlanetRated ★ 4.0