Movies
Ratings
74
SecretRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 5.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 4.0
Live Free or Die HardRated ★ 4.0
Taken 2Rated ★ 4.0
GodzillaRated ★ 4.0
Monsters vs. AliensRated ★ 3.0
Ice AgeRated ★ 4.0
Happy FeetRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 4.0
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 3.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.0
The MummyRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 4.0
ThorRated ★ 3.0
National Treasure: Book of SecretsRated ★ 4.0
Pretty WomanRated ★ 4.0
MadagascarRated ★ 4.0
ShrekRated ★ 4.0