Series
Ratings
14
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.0
A Dog of FlandersRated ★ 3.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.5
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 2.5
You Season 3Rated ★ 3.0
YouRated ★ 2.5
YouRated ★ 3.5
SpongeBob SquarePantsRated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
D.P.Rated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 4.5