Movies
Ratings
133
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 3.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.0
Iron Man 2Rated ★ 3.0
Gridiron GangRated ★ 4.0
42Rated ★ 4.0
High School MusicalRated ★ 4.0
Man of SteelRated ★ 3.0
SpeedRated ★ 3.0
X-Men: First ClassRated ★ 3.0
Star TrekRated ★ 4.0
The Bucket ListRated ★ 3.5
Batman BeginsRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 3.0
The MaskRated ★ 3.5
The Bourne UltimatumRated ★ 4.0
Premium RushRated ★ 4.0
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 4.0
PrometheusRated ★ 2.0
TakenRated ★ 3.5
The Bourne SupremacyRated ★ 4.0