Series
Ratings
11
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Money's WarfareRated ★ 4.0
Dream High 2Rated ★ 1.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 4.5- Men on a MissionRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 3.0