Series
Ratings
170
18 AgainRated ★ 3.5
Mask GirlRated ★ 3.5
How Do You Play?Rated ★ 2.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Money Heist season 1Rated ★ 4.0
Stranger Season 2Rated ★ 4.0
YouRated ★ 3.5
Why Women KillRated ★ 5.0
The World of the MarriedRated ★ 3.5
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 4.5
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 5.0
YouRated ★ 4.0
Reborn RichRated ★ 3.0
The School Nurse FilesRated ★ 4.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 5.0
Crash Landing on YouRated ★ 3.5
ExtracurricularRated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 4.0
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0