Titles you rated
- Sex Is Zero 2Rated ★ 3.0
FlippedRated ★ 4.5
Into the WildRated ★ 4.0
American SniperRated ★ 3.5
Big Hero 6Rated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
The SessionsRated ★ 3.5
City Of The Rising SunRated ★ 3.5
Anne of Green Gables: Road to Green GablesRated ★ 4.0
Starship TroopersRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 3.5
HerRated ★ 3.0
Bruce AlmightyRated ★ 3.0
Breakfast at Tiffany'sRated ★ 4.5
RayRated ★ 4.5
Star Trek: Into DarknessRated ★ 3.5
Face/OffRated ★ 3.5
No.3Rated ★ 4.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 3.5