Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 2.0
Perfect BlueRated ★ 4.0
Lemony Snicket's A Series of Unfortunate EventsRated ★ 4.5
Emilia PerezRated ★ 1.5
Cardcaptor Sakura: The Sealed CardRated ★ 4.5
Cardcaptor Sakura: The MovieRated ★ 4.0
Poor ThingsRated ★ 4.0
Robot DreamsRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 4.5
Tropical MaladyRated ★ 4.0
MemoriaRated ★ 3.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
The Banshees of InisherinRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 3.0
CruellaRated ★ 4.0
EncantoRated ★ 3.5
Licorice PizzaRated ★ 4.0
The Strange Thing About the JohnsonsRated ★ 3.5