Titles you rated
Cardcaptor SakuraRated ★ 4.5
Card Captor Sakura: Chapter of the Crow CardsRated ★ 4.5
Keizoku 2: SPECRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 3.5
Sense8Rated ★ 4.0- 도라에몽 17기Rated ★ 4.0
LIAR GAMERated ★ 4.0
LIAR GAMERated ★ 4.0
SPEC: ShouRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0
High KickRated ★ 5.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 3.5
Beethoven VirusRated ★ 3.5- Magic Kid MasuriRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.5
GleeRated ★ 3.5
GleeRated ★ 2.5