Titles you rated
- Unknown SeoulRated ★ 5.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.0
The King's AffectionRated ★ 3.0
Record of YouthRated ★ 3.0
When My Love BloomsRated ★ 3.0
18 AgainRated ★ 3.5
The Crowned ClownRated ★ 3.5
The Red SleeveRated ★ 4.0
Rookie Historian Goo Hae-RyungRated ★ 4.0
EncounterRated ★ 3.5
Do Do Sol Sol La La SolRated ★ 2.0
Run OnRated ★ 4.0
StartupRated ★ 3.0
Romance is a Bonus BookRated ★ 3.5
She Would Never KnowRated ★ 0.5
Lovestruck in the CityRated ★ 3.5
The King: Eternal MonarchRated ★ 3.5
Summer StrikeRated ★ 2.5
Under the Queen's UmbrellaRated ★ 2.5