Movies
Ratings
61
Sister ActRated ★ 4.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 3.0
My Tutor FriendRated ★ 2.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.0
SnowpiercerRated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.0
TwilightRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.0
TedRated ★ 3.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
My PaparottiRated ★ 3.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0
Kung Fu PandaRated ★ 1.0