Titles you rated
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
Ju-on: The Beginning of the EndRated ★ 2.5
The Divine MoveRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 4.0
Die HardRated ★ 4.0
The UnjustRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 3.0
UnbowedRated ★ 4.0
Æon FluxRated ★ 3.0
Perfect SenseRated ★ 4.0
The Piano TeacherRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 3.0
BlindRated ★ 4.0
Bloody TieRated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.0
Battle RoyaleRated ★ 5.0
The Last SamuraiRated ★ 2.0
Dumb and DumberRated ★ 4.0
Back to the Future Part IIRated ★ 2.0
A Bittersweet LifeRated ★ 5.0