Movies
Ratings
203
No Other ChoiceRated ★ 1.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 5.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.0
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 5.0- WishRated ★ 3.0
The BrutalistRated ★ 3.5
HarbinRated ★ 3.0
Ghost in the ShellRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
The Zone of InterestRated ★ 3.5
My Neighbor TotoroRated ★ 3.5
Be With YouRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
Killers of the Flower MoonRated ★ 3.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.5