Series
Ratings
52- 데스노트Rated ★ 4.0
- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Attack on Titan OADRated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 5.0
Nigeru wa Haji da ga Yaku ni Tatsu Ganbare Jinrui! Shinshun Special!!Rated ★ 4.5
Narco-SaintsRated ★ 3.5
Nagi's Long VacationRated ★ 3.0
ChernobylRated ★ 4.5
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 4.0
Hanzawa Naoki Season 2Rated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.5
WestworldRated ★ 3.5
UnnaturalRated ★ 3.5
We Married as a Job!Rated ★ 4.0- 72 Seconds Season 3Rated ★ 4.0
72 Seconds Season 2Rated ★ 4.0- 72 Seconds Season 1Rated ★ 3.5
- Deux Yeoja Season 1Rated ★ 4.0