Movies
Ratings
391
Billy ElliotRated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
WonkaRated ★ 3.5
Aquaman and The Lost KingdomRated ★ 3.5
Last HolidayRated ★ 4.5
Knives OutRated ★ 3.5
ReboundRated ★ 3.5
LucaRated ★ 3.5
A Man Called OttoRated ★ 4.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
Ant-Man and the Wasp: QuantumaniaRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 5.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 3.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.5
Men of PlasticRated ★ 2.0
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 3.0