Movies
Ratings
1197
Kill BoksoonRated ★ 3.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.5
No ReservationsRated ★ 3.5
The HelpRated ★ 4.5
Hidden FiguresRated ★ 4.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0
SupermanRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
BallerinaRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
Thunderbolts*Rated ★ 4.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.5
Moana 2Rated ★ 3.5
Venom: The Last DanceRated ★ 3.0
Hellboy: The Crooked ManRated ★ 1.0
Alien: RomulusRated ★ 4.0
I, The ExecutionerRated ★ 3.0
WickedRated ★ 4.5
UprisingRated ★ 3.5
Officer Black BeltRated ★ 3.0