Movies
Ratings
202
High School MusicalRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Men in Black 3Rated ★ 5.0
Life as We Know ItRated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
Home Alone 3Rated ★ 5.0
The PianistRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
Sister Act 2: Back in the HabitRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
The Sisterhood of the Traveling PantsRated ★ 4.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
TarzanRated ★ 5.0
GattacaRated ★ 4.0
50 First DatesRated ★ 4.0
Girl with a Pearl EarringRated ★ 4.0
Sleeping BeautyRated ★ 4.0
HoneyRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 3.0