Titles you rated
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
Citizen KaneRated ★ 4.5
The Theory of EverythingRated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.5
Minority ReportRated ★ 4.0
Dr. Strangelove or: How I Learned to Stop Worrying and Love the BombRated ★ 4.5
World War ZRated ★ 4.0
A Man ApartRated ★ 3.0
Shaun of the DeadRated ★ 5.0
Boy ARated ★ 4.5
FuryRated ★ 3.5
The Silence of the LambsRated ★ 5.0
BanditsRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.5
Final Destination 2Rated ★ 4.0
GoldenEyeRated ★ 4.0
Mission: ImpossibleRated ★ 5.0
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 5.0