Series
Ratings
141- In the FleshRated ★ 4.5
Liar GameRated ★ 4.0
Secret DoorRated ★ 4.5
Pride and PrejudiceRated ★ 4.5
La Dolce VitaRated ★ 4.5- FamilyRated ★ 4.0
Don't Worry, It's a GhostRated ★ 4.0
Jeon Woo ChiRated ★ 3.5
Three DaysRated ★ 3.0
The ChaserRated ★ 4.5
Shoot for the StarsRated ★ 5.0
Miss KoreaRated ★ 3.5
Flower Boy Next DoorRated ★ 4.5
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 4.5
Scent of a WomanRated ★ 4.5
History of a SalarymanRated ★ 4.0
My PrincessRated ★ 3.5
Rooftop PrinceRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.0- Last FlashmanRated ★ 3.0